Вчера, 26.03.2026 г., от Министерството на иновациите и растежа съобщиха, че стартират дигитална платформа e-INVESTBG, която да улесни инвеститорите при отчитането на проектите им. Новата платформа е разработена съвместно с “Информационно обслужване” АД и е достъпна от тук.
Системата обслужва контрола, проверката и верификацията на разходите по постъпили искания за плащане. Тя е предназначена за инвеститорите, които да подават отчети за заетостта и справки за поддържане на заетостта във връзка с възстановяване на реално платени от тях задължителни осигурителни вноски в качеството им на работодател.
Чрез e-INVESTBG ще бъде възможно това да се осъществява изцяло по електронен път. Освен това, платформата има постоянна връзка с НАП, RegiX и Агенцията по вписванията.
Инвеститорите ще следва да се автентифицират с КЕП, след което системата автоматично ще създаде заявка за създаване на акаунт. Акаунтите и потребителите ще се потвърждават от администратор от Министерството на иновациите.
Възможностите за потребителите на платформата включват:
- Автоматично подаване нов отчет за заетост и справка за поддържане на заетостта;
- Автоматично попълване на информация за съответния служител от регистрите на НАП и RegiX;
- Актуално състояние на всички работни места – заети, свободни, в период на поддържане и неподдържане;
- Информация за моментния статус на отчети и справки;
- Преглеждане на подадени отчети и справки;
- Коригиране на върнати отчети;
- Информация за суми по работни места, както и за целия отчет;
- Добавяне на допълнителни служители потребители; и др.
